Biraz

Ben

Merhaba

Seninle tanışmak harika!

Benim adım Tuğba. İstanbul’da yaşayan bir fotoğrafçıyım ve tutkum harika fotoğraflar çekmek ve bu inanılmaz şehirde ” romantik ama bir o kadar da eğlenceli hayatın ” tadını çıkarmak. Yaşamak için gerçekten sevdiğim şeyi yapıyorum ve kendimi şanslı hissediyorum. Tutkumu sizinle paylaşmayı umuyorum.

El emeği, kendine ait bir tarzı olan, minimal ve özgün olan çoğu şeyi severim. İçinde sanatsal şeyler barındıran her şeyde bir tutam varım aslında.

Kendin olmayı seviyorsan doğru yerdesin!

Düğün, çift ve portre fotoğrafçılığı için rezervasyonunuzu ayırtmanın kolay ve anlaşılır olması gerektiğine inanıyorum, bu yüzden tüm yararlı bilgileri burada bir araya getirdim ve önce sizi okumaya davet ediyorum.

 

Neler yapıyorum peki?

Dijital bir dergi çıkartıyorum. Dergi ” Türkçe-İngilizce ” yayınlanıyor. Aile ve fotoğrafçılara yönelik bir dergi bu. İçerisinde; çocuk doktorları, kadın doğum doktorları, diyetisyenler, pedagoglar, okul öncesi öğretmenleri ve fotoğrafçıların yazıları yer alıyor. Öğrenmek ve gelişmek için çok keyifli içerikleri bir araya topluyorum ve sizinle buluşturuyorum.

Dergime www.seninhikayendergi.com buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sevgiler,
Tuğba’dan.
İstanbul düğün fotoğrafçısı

” İki ruh birleştiğinde sihir olur. “

Tuğba & Taner

Birazda bizden bahsetmek istiyorum. Yani Tuğba ve Taner’den. Ortaokul sıralarından bu zamana kadar gelmiş, kimi zaman vazgeçişleride olmuş ama yine yolları kesişmiş bir biz bırakıyorum buraya. Taner fotoğrafçılık yapmıyor ama poz verdirirken bir numaralı yardımcım. Bazı çekimlerimde bana eşlik etmeyi seviyor. Önceden fotoğraf çekilmeyi çok sevmezdi ama artık kendisi söylüyor ” hadi gel burada da bir anımız olsun ” diye :)) Yaşadığımız her an için bir fotoğraf bırakıyoruz notları ile bu dünyaya. Çünkü anlara önem veriyoruz. Bu yüzden de sizin hikayelerinizi anlamlandırmak çok istiyoruz.

Sizlere bu yolculuğunuzda eşlik ederken, aslında bizde bu yolculukta deneyim kazandık. Ne nereden alınmalı, bu süreçlerde sıralama nasıl olmalı, yolculuğun güzel ve eşsiz geçmesini nasıl sağlayabiliriz gibi bir çok deneyimi fotoğraf çekimi için anlaştığında size sunuyor oluyorum. 

Aynı zamanda farklı öneriler için bloğumda sizin için yazdıklarımı okuyabilir ve sizlerde yorumlara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

LIFESTYLE AİLE FOTOĞRAFLARIMI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİN.

İstanbul düğün fotoğrafçısı, ve senin hikayen, senin hikayen dergi, hit the moment, serenay lökçetin, emre nesli, serap şeker photography, babies & photographers

” Ruhlarımız her ne ise, onun ve benimki aynı. “

ÇOK SEVİYORUM

 

 

Zarafet zamansızdır. Aşk sonsuzdur.