İstanbul düğün fotoğrafçısı

Benim Dünyama Hoş Geldiniz!

Merhaba,

Ben Tuğba, 19.07.1992 İstanbul doğumluyum. Yazmayı çok severim. Yazdığım anları görseller ile anlatmayı daha çok severim. Çünkü o zaman her şey bütünleşmiş oluyor. Bana fotoğraflamak istediğin duygu ve hikayeyi anlatırsan, bunu daha da güzel görselleyebiliriz. İçinde sanat olan her şeyde biraz varım aslında. 

” Ve Senin Hikayen ” mottosu ile yola çıktım. Sizin hikayelerinize dokunarak, duyguyu aktararak, hayatınız boyunca bakabileceğiniz zamansız fotoğraflar oluşturmak önceliğim.

“Mutlu Ol! Işık Saç! Sen Ol!” bir diğer mottomuz. Unutma ki bu senin günün, tadını çıkart ve eğlen. O günü unutulmaz hale getirmek için kendinizi bana teslim edin. 

Tuğba Kobal Yılmaz

 

Hizmetlerimiz

İstanbul düğün fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafları

Dünya’nın en romantik şehirlerinde düğün mü ? Harika! Sizi mutlu edecek fotoğrafları çekerken, sizin için eğlenceli ve rahat deneyim oluşturmak için buradayım.

Hayatınızın en mutlu gününü birlikte geçirelim!

İstanbul düğün fotoğrafçısı

Tatil Fotoğrafları

Harika yerlerde muhteşem tatil fotoğrafları çekelim. İster tatilinizde, isterseniz de balayınızı geçirdiğiniz lokasyonda, eve dönerken yanınızda en iyi hatırayı götürün.

Her zaman gülümseyerek hatırlayacağınız muhteşem kareler!

Fotoğraf çekiminizi, isteğinize göre herhangi bir özel tema belirleyerek, tercihinize göre şekillendirilebiliriz.

İstanbul düğün fotoğrafçısı

Bireysel Fotoğraflar

Bireyselliğinizi gösteren, benzersiz bir fotoğraf çekimi ile kendinizi şımartın.

Bu sadece sizin hikayeniz. Hikayeni yansıt.

Sizden Gelenler

Hayatımızın en güzel anı. İyi ki seni dinleyip düğün sonrası yapmışız. İstediğimiz gibi özgürce var olmak gerçekten güzel bir duyguymuş. Çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın :))

Aslı + Hakan

Harika geçirdiğimiz tatilimize, harika birer anı kattığınız için çok teşekkür ederiz. Çok güzel anılarla eve dönmek paha biçilemez gerçekten. İyi ki yollarımız kesişmiş. Düğün çekimi içinde heyecanla bekliyoruz.

Gülden + Yağız

Düğünden sonra fotoğraf çekimi konusunda aslında epey kararsızdık. Ama bizi o kadar rahatlattın ki, iyi ki kesişmiş yollarımız. Çok keyifli bir balayı geçirdik ve dönerken yanımızda çok güzel anılar getirdik. Gerçekten bize zamansız fotoğraflar bıraktın. Ayrıca sunduğun organizasyon hizmetine de bayıldık. Düğün yapamamıştık ama bu her şeye bedeldi. Bundan sonra hep sen. :))

Meliha + Mehmet

Bir Tarih Planlayalım!

Ayrıntıları birlikte detaylandırmaktan mutluluk duyarım.

Merak Edilenler

w

En çok merak edilen soruları sizin için cevapladık.

Tuğba Kobal Fotoğraf